Udělej si sám Krok 1

SYSTEM HIT II.

img

Interiérová žaluzie Isotra system HIT II doplňuje stávající Isotra system. Žaluzie Isotra system HIT II je vhodná pro plastová okna, hliníková okna a dřevěná eurookna. Žaluzie HIT II dodáváme standardně v celostínícím provedení, včetně spojovacího materiálu

Videonávod vyměření a objednávky - zobrazit/skrýt

Videonávod motáže žaluzií - zobrazit/skrýt


Návod na vyměření - Open Office

Koupit přes Eshop:

Montáž
  • Snadná montáž žaluzie na plastové okno či dřevěné okno s jakoukoliv hloubkou zasklívací lišty. Žaluzie se montuje čtyřmi vruty do zasklívací lišty s možností použití distančních podložek (dle hloubky zasklívací lišty). Boční silonové vedení žaluzie zamezuje nežádoucímu pohybu žaluzie při otvírání či naklápění okna.
Výhody a přednosti žaluzie Isotra HIT 2:
  • vysoká užitná hodnota a funkčnost
  • moderní design
  • dlouhá životnost
  • jednoduché ovládání řetízkem s brzou
  • cenová dostupnost
PROVEDENÍ HORNÍHO PROFILU

Předností horního profilu je jeho vyšší tuhost. Horní profil z ocelového pozinkovaného válcovaného plechu oboustranně lakovaného. Oba konce horního profilu jsou opatřeny úzkou plastovou boční krytkou. Žebro zabraňuje průniku světla mezi první lamelou a horním profilem a tím zvyšuje zastínění.

Systém ovládání

Isotra system HIT II. se vyznačuje nízkou ovládací silou. Naklápění lamel, spouštění a vytahování žaluzie pomocí kuličkového řetízku o průměru kuličky 3,2 mm. Žaluzie může být opatřena brzdou (na objednávku), která zabrání samovolnému sjíždění lamel vlivem vlastní hmotnosti.